İşe Alım

Uygun aday profili…

İyi bir eğitiminiz var, alanınızda tecrübelisiniz, ya da yeni mezun olup da o tecrübeyi edinmeye kararlısınız; içinizdeki ses size sürekli olarak yeni bir şeyler öğrenmenizi fısıldıyor; görev aldığınız ekibin başarısını en az kendinizinki kadar önemsiyorsunuz; hızlı bir tempoda çalışmak, zaman zaman stres seviyesinin artması sizi bırakın rahatsız etmeyi, tam tersine işinize odaklanmanızı sağlıyor; iş hayatında olduğu kadar özel hayatınızda da dürüstlüğü, güvenilirliği, sadakati, başkalarına değer vermeyi, sorumluluk almayı, yeniliklere açık olmayı benimsemişsiniz…

Dönmez Debriyaj tam size göre!

Nasıl başvurabilirim?

Bize ulaşmanız çok kolay: web sitemiz üzerindeki başvuru sayfasından özgeçmişinizi yükleyebilir, form doldurabilir veya i.kaynaklari@donmezdebriyaj.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Çiğli AOSB’ye yolunuz düşerse, ikram edeceğimiz çay eşliğinde işe başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Kariyer sitelerinde iş ilanı açtıysak, zaten takip etmiş ve başvurmuşsunuzdur.

İçiniz rahat olsun, Dönmez Debriyaj’da her başvuru itina ile değerlendirilir. Açık pozisyonlarımız ile eşleşen özgeçmiş sahiplerine hemen ulaşılırken, diğer özgeçmişler ilerisi için yetenek havuzumuzda hazır bulundurulur.

Başından sonuna kadar gizliliğinizi korumaya odaklandığımız seçme sürecinde, yüzyüze görüşme aşamasına gelinmiş ise, içerisinde mülakata dair bütün detayların bulunduğu bir davet e-postası alırsınız. Ekinde başvuru formumuz da mevcuttur ve bu uzun ama önemli belgeyi evinizin konforunda doldurup, görüşmeye gelirken yanınızda getirirsiniz. Bu sayede fabrikamıza gelişinizde bekletilmez ve doğrudan görüşmeye alınırsınız. Göndereceğimiz kroki ile yerimizi bulurken zorlanmazsınız.

İş görüşmesinde beni ne bekliyor?

Özgeçmişiniz ve telefon görüşmesi sayesinde hakkınızda bir miktar bilgi sahibi olan deneyimli İK ekibimiz, yüzyüze görüşmede sizi daha yakından tanımaya çalışacaktır. Bu karşılıklı sohbet esnasında bize kendinizi, hedeflerinizi, varsa deneyiminizi, eğer iş hayatına yeni atılacak iseniz potansiyelinizi açık bir şekilde anlatma fırsatı bulacaksınız. Biz de size firmanızı aynı samimiyetle ve göz boyamadan, olduğu gibi anlatacağız. Bu çerçevede çalışma iklimimiz, temel değerlerimiz, birlikte çalışmaya aday olduğunuz ekibin profili hakkında bilgilendirilecek, aynı gün içerisinde ilgili bölüm müdürü ile tanıştırılacaksınız. Her iki tarafın da doğru kararı verebilmesinin ancak bu şekilde mümkün olduğuna inanıyoruz.

Görüşme sonrası?

Görüşmenin bitiminde size daha sonraki adımları detaylıca anlatıyoruz. Adaylığınız ile ilgili bilgi paylaşmak ya da aklınıza takılan bir konuyu sormak için bizi arayabilirsiniz. Bir sonraki görüşme adımına geçip geçmeyeceğiniz belli olduğunda, sizi mutlaka haberdar ediyoruz. Bu defalık birlikte çalışamıyorsak, dert etmeyin. Daha sonra size uygun başka bir kadro boşaldığında, doğrudan ikinci mülakat adımı ile sürece dahil ediliyorsunuz.

İşe Başlama

Adaylarımız içerisinde işe ve firma kültürümüze en uygun aday siz iseniz, bizden önce sözlü, ardından da yazılı iş teklifi alırsınız. Siz işe giriş evraklarınızı hazırlarken, biz de sizinle ilgili hazırlıklarımızı tamamlarız ve daha ilk gün, temel iş güvenliği ve genel oryantasyon eğitiminizin ardından, çalışmaya koyulabilirsiniz. Firma geneline yapılan ve kısa özgeçmişiniz ile fotoğrafınızı içeren duyuru sayesinde henüz siz onları tanımadan, bütün çalışanlarımız sizden haberdar olurlar. Bizde beklenen bir misafir gibi karşılanırsınız.
Oryantasyonunuzun tamamlanması bir ayı bulabilir. Göreceksiniz, Dönmez Debriyaj çalışanları bilgi paylaşmayı seven, son derece yardımsever insanlardır. Bu sayede yeni görevinize sıkılmadan ve en kısa sürede adapte olursunuz.

Firmamızda sizi uzun ve başarılı bir kariyer bekliyor.

Aramıza hoşgeldiniz…

Dönmez Debriyaj İnsan Kaynakları Ekibi