Kalite Faaliyetlerimiz

kişi Dönmez Debriyaj'ı beğendi, ya sen?
kişi Dönmez Debriyaj'ı takip ediyor, ya sen?

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak amacı ile müşteri memnuniyeti faaliyetlerimiz dökümante edilmiştir. Müşteri taleplerinin karşılanması için müşterilerimiz yerlerinde ziyaret edilerek, kendilerine teknik destek verilir. Müşteri şikayetlerinin giderilmesi, önlenmesi ve geri bildirim süresinin kısa olması faaliyetlerimizin temel hedefidir.


GİRİŞ KALİTE KONTROL

Ürün kalitesinin temel parametrelerinden biri olan malzeme kalitesi önemli kriterlerimizdendir.

Boyutsal, görsel ve fonkisyonel performansının uygunluğunun kontrol edilmesi amacıyla, tedarik edilen malzeme tesisimize gelişte modern laboratuvar ölçüm ve test ekipmanları ile giriş kalite kontrol işlemine tabi tutulur.


PROSES KONTROLÜ

Kaliteli ürün çıktısı elde etmenin ancak sistematik ve kontrollü bir prosesle olacağı inancındayız. Ekipmanları ve prosesimiz kontrol altında tutmak amacıyla düzenli proses kontrolleri uygularız.


ÜRÜN DOĞRULAMA

Doğru malzeme ve doğru proses ile kaliteli ürünün üretilmesi öncelikli hedefimizdir. Bu nedenle, tüm önlemlere ek olarak, modern ölçüm ve test ekipmanları ile tahribatlı ve tahribatsız bitmiş ürün doğrulaması yapılmaktadır.


KALİBRASYON

Tüm test ekipman ve cihazlarının kalibrasyonları dokümante edilen bir kalibrasyon planı çerçevesinde, kuruluş içinde uluslararası geçerliliği olan kalibrasyon kuruluşları tarafından periodik olarak gerçekleştirilir.