Yeni Fabrikamızda Üretim Hattımız Açıldı | Dönmez Debriyaj
Yeni Fabrikamızda Üretim Hattımızı Devreye Aldık!
01 Eylül 2020

Sevgili Dönmez Debriyaj dostları,

Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni fabrikamızda üretim hattımızı devreye aldık! ​5 ay gibi kısa sürede fabrikamızın tüm kalan işlerini ve yasal mevzuatlarını tamamlayıp bu sürenin içinde sadece bir ay üretime ara vererek 200'e yakın makine ve ekipmanımızı sıfır iş kazası ile taşıyıp , daha verimli , daha gelişmiş bir layout düzenininde tam kapasite ile devreye aldık.

Pandemi döneminde sağlığımızı koruyacak tedbirlere üretimimize hiç ara vermeden, bu sayede sürekli piyasadaki gücümüzü, satış hacmimizi arttırarak ve eskisinden de güçlü, yeni ve enerji dolu bir şekilde üretimimize yeni fabrikamızda devam etmeye başladık!

Geleceğe daha gelişmiş bir vizyondan, yeni fabrikamızdan bakarken yönetim kurulumuzun desteği ile bu denli güzel bir işi hızla ve önce kalite diyerek başarabildiğimizin altını ise önemle çizmek isterim.

Bu güzel haberi sizlere verirken pandemi sonrası için kurguladığımız büyük fabrika açılışımızı da kısa bir süre sonra buradan sizlerle paylaşıyor olmayı umuyorum. Dönmez Debriyaj'a duyduğunuz güven için teşekkürler!

Sağlıkla kalın. 

Genel Müdür - Cumali Ertaş 

Geleneksel Dönmez Debriyaj Aile Pikniği
02 Ekim 2018
Geleneksel Dönmez Debriyaj Aile Pikniğimiz 13 Mayıs Pazar günü, Çeşme Grand Ontur Otel'de tüm çalış...
IAA Otomotiv ve Ana Sanayi Fuarı
06 Kasım 2018
Firmamızın Ar-Ge, Üretim ve Satış ekipleri, otomotiv endüstrisindeki güncel gelişmelerden haberdar olm...
2. Meslekte Tecrübe Paylaşım Günleri
16 Ocak 2019
Çiğli 75.yıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Makine Teknolojisi Bölümünün düzenlemiş olduğu "2. Me...